Yasal Uyarı

Bu blogda bulunan içerikler bir hak-hukuk ihlaline neden oluyorsa lütfen bizi iletişim bölümünden haberdar ediniz.

Bu blogda bulunan herhangi bir içeriğin "kopya içerik" olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünü kullanarak ilgili içeriği açık şekilde tarif ederek bildirimde bulununuz. İlgili içerik iletinizi alır almaz kaldırılacaktır. 

Bu blogda gösterilen reklamlarla ilgili olarak herhangi bir kural ihlali tespit ederseniz lütfen iletişim bölümünü kullanarak ilgili reklamın konumu ve ihlal konusu ile birlikte bildiriniz. İletiniz bize ulaştığında ilgili hata düzeltilecektir.

İnternet ortamında bu blogdan çalınarak yayınlanan bir kopya içerik fark ederseniz lütfen iletişim bölümünü kullanarak bizi haberdar ediniz. 

İletişim bölümü için tıklayınız.

Bu yapacağınız işlemler bu bloğun devam edebilmesi için hayati öneme sahiptir. 

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Hatırlatma:
Bize yapacağınız bildirimleri blog sahibi hemen görmeyebilir. Eğer blog sahibi dağ-bayır internetten uzak bir yerlerde ise, iletinizi geç alacaktır. Bu durumu gözeterek biraz sabırlı olmanızı rica ederiz. İletinizi alır almaz işlemleri başlatacaktır.

Kopya içerikle ilgili yapılacak işlemlerden bir kısmı;

1- Blog içerikleri 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununu ile korunmaktadır. Kopya içerikle ilgili yasal takip başlatılabilmektedir.

2- "Google webmasters araçları" kullanılarak siteniz Webspam olarak bildirilebilir. 

3- AdSense ile bağlantılı ise kopya içerikten banlanmanız için şikayet edilebilir. 

4- Siteniz blogger hizmeti kullanan "blogspot" uzantılı ise sitenizin kaldırılması için başvurulabilmektedir. 

5- Siteniz size ait olsa bile DMCA "Takedown" özelliği kullanılarak arama motorlarından silinmesi için başvulabilmektedir. 

6- Kopya içerikle ilgili yapılacak diğer işlemler ve yasal haklarımız saklıdır.
23.12.14