Hakkımda

kulagakaçan hakkında

Bu blog: Sanal karakterlerin;sanal noktaları,sanal bir sayfaya öylesine ve rassal olarak savurduğu yerdir.Yani tamamen gerçekdışıdır.Şöyle ki:sanal bir sonsuzluk düşünün ve ve sonsuz  nokta,bu noktaların farklı kombinasyonları bir anda Adolf Hitler'in bir nutkuna da dönüşebilir Karl Heinrich Marx'ın bir manifestosuna da.Bu olay tamamen rassal(tesadüf eseri) oluştuğu için kontrol edilemez ve sonuçları tahmin edilemez.

Neden Kulağakaçanlar?: Kulağakaçanlar veya Dermaptera (Yunanca: Δερμάπτερα) 2000'den fazla böcek türünden oluşan bir böcek takımıdır. Kulağakaçan ismi yanlış inanışlardan ileri gelmektedir; birçok insan kulağa girip beyine yerleştiğini düşünmektedir. Sanılanın aksine zararsız böceklerdir. Blog ismi yanlış inanışları, üzerine gitmek suretiyle, sorgulamak istemiştir efenim.


kulagakaçan hakkında
İlk İnsan: Köyümde saçım,sakalım uzun ve karışık diye bir dönem bana verilen lakaptır efenim. Önceleri Muhafazakâr,sonra Milliyetçi,daha sonra Irkçı,olmuş şimdilerde Sosyalizme gözkırpan bir Hümanist. Belki ilerde Komünist kim bilir? 

Bu cevaptan sonra kendim adına bir şeyler söylememi hâlâ bekleyen varsa yanılıyor efenim. Çünkü ben hayal gücüne, gizeme inanıyorum. Bu blogda okuduğunuz herhangi bir yazıda kafanızda nasıl bir karakter canlanıyorsa İlk İnsan ondan daha gerçek değil.
6.1.15